Bu site girişimci müdür Melike Elif Eyi'ye ait bir girişimci sitesidir.

DOĞADAN GELEN RAHATLIK: BİBERLİ MASAJ JELİ

DOĞADAN GELEN RAHATLIK: BİBERLİ MASAJ JELİ

        Doğal ve zengin içerikli, Dr. Cevdet Tuna hocamızın geliştirdiği şifa kaynağı olan bir ürün daha: biberli masaj jeli. Olası boyun, sırt, kas, romatizma ağrılarınızda hemen elinizin altında olmasını tavsiye ettiğimiz bir ürün. Üç farklı alternatifi bulunmaktadır. Bunların ikisi; biri 125 diğeri 250 ml’lik ambalajlarında iki kat etkili formüle sahiptir.

İçeriğinde neler var?

      Adından da anlaşılacağı üzere paprika ve chili biber özlerinden üretilmiştir. Biberiye özleri sayede sürülen yerde kan dolaşımını hızlandırarak, canlandırıcı etki sağlar. Jajoba yağı ile vücudunuzun ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken nane yağı konsantresinin ferahlatıcı etkisi bulunur. Isırgan otu sayesinde de cildinizi yeniler ve bu sayede daha zinde hissetmenize yardımcı olur.

      Farmasi’nin diğer tüm ürünleri gibi biberli masaj jeli de dermatolojik olarak test edilmiş olup triklosan, paraben, parafin ve ağır metaller içermez. Güvenle kullanabilirsiniz.

Nasıl uygulayabiliriz?

      Kullanım şekli son derece basittir. Temiz olduğundan emin olduğunuz ve sürmeyi düşündüğünüz bölgeye dairesel hareketlerle iyice yedirerek masaj yapın. Dipnot olarak söyleyelim: ne kadar uzun ve hızlı masaj yaparsanız etkisini o kadar çok görürsünüz. Kronik ağrılar için düzenli ve sık kullanımı öneriyoruz.

Faydaları nedir, hangi durumlarda sürülür?

  • Ağrı hafifletici ve rahatlatıcı bir üründür. Genelde boyun ve sırt ağrıları için kullanılır.
  • Baş ağrısını hafiflettiği kullanıcılar tarafından söylenir. Şunu belirtelim: yüz çevresine sürerken jelin gözünüzle temas etmesini engelleyin.
  • İçeriği sayesinde kan dolaşımını hızlandırdığını söylemiştik. Bu sayede sürülen bölge uyarılarak canlanır. Canlanması demek, orada oluşan cilt kusurlarını ve damar problemlerini ( bunlar selülit, çatlak, varis.. tarzı şeyler olabilir) azaltması demektir. Çünkü uyarılan yere kan giderek, orada bulunan hücrelerin besin ihtiyacını karşılamış olur.
  • Kan dolaşımını hızlandırmasının bir diğer avantajı ise metabolizmayı hızlandırmasıdır. Metabolizma hızlanınca da kilo vermek daha da kolaylaşıyor. Özellikle spordan önce vücudunuza sürerseniz bolca ter atarsınız ve tadından yenmez.
  • Özellikle geniş damar sendromuna bağlı olarak yaşanan ağrılardan mustarip iseniz, acı biberli balsamı masaj yaparak sürmeniz ağrılarınızı hafifletecektir.
  • Günün yorgunluğunu alarak bedeninizi rahatlatır.

Peki kullanıcılar ne diyor?

Asaf Bey: 500 ml’lik kutuda olan ürünü kullanıyorum. Eklem ağrılarım için getirttim. Sürdükten sonra tende çok hoş bir yanma oluyor. Etkisini hemen gösteriyor. Ağrılarımı tamamen geçirmedi ama dindirdi. Zaten eklem ağrılarının bir anda puf diye yok olmasını bekleyemezsiniz. Ürününüzden memnunum.

Zeliha Hanım: Spordan önce karın ve basen bölgeme uyguluyorum. Hem daha kolay yağ yakması hem de selülit ve çatlakları azaltması için. Çatlaklarım çok azalmadı ama selülitlerde gözle görülür bir fark var. Uyguladığım yerdeki sönük renk kayboldu diyebilirim. Yani bunu nasıl anlatsam… Canlılık geldi diyeyim. Evet, kesinlikle; canlılık kattı. Sürdüğünüz yer hafif yanarken bu canlılığı hissediyorsunuz.

Farmasi ürünlerini indirimli alabilmek için formu doldurabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Farmasi hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz
Farmasi Üyelik Formu
Farmasi ürünlerini daha uygun fiyata almak, kampanyalarından faydalanmak veya ekip kurarak yüksek kazanç sağlamak istiyorsan formu doldurman yeterlidir. En kısa zamanda dönüş yapılacak ve üyelik işlemini tamamlamanda yardımcı olacağız.