Bu site girişimci müdür Melike Elif Eyi'ye ait bir girişimci sitesidir.

Farmasi Askıdan Alınma İşlemi

Farmasi Askıdan Alınma İşlemi

Farmasi askından alınma işlemi askıya düşen üyelere yapılmaktadır. Yeni üye olan bir girişimci 2 ay hiç sipariş girmemiş ise askıya düşer. Sipariş veren bir kişi ise daha sonrasında hiç sipariş vermezse 6 ay sonra askıya düşer.

Eğer hesabınız askıda ve sisteminize giriş yapamıyorsanız aşağıdaki formdan bize ulaşarak hesabınızı askıdan aldırabilirsiniz.

ASKI NEDİR?

Askı; bir nevi hesabın geçici dondurulmasıdır. Hesabınızın askıya düşmemesi için de 6 ayda bir 1 TL dahi olsa sipariş verilmesi gerekmektedir. Askıya alınan bir üye altındaki tüm üyeleri kaybeder. Üyeleriniz bir üst sponsoruna bağlanır ve hesabınızı askıdan almış olsanız dahi üyeler üst sponsorunuza bağlı kalır. Yani; askıdan alınan her hesap, Farmasi’de yeni açılmış bir hesap gibidir. Bu yüzden aynı zamanda askıdan alınan herkes yeni üyelerin kampanya ve fırsatlarından faydalanabilir.

Alt üyeleri olan girişimcilerin üyelerini kaybetmemesi için hesap durumunu kontrol etmelerini öneririz. Aynı zamanda alt üyelerinizin askıya düşme durumunu da sisteminizin ekip yönetimi bölümünden kontrol edebilirsiniz. Yanında 2. Çıkış yazan bir üyenin 60 gün içerisinde, 1. Çıkış yazan bir üyenin ise 30 gün içerisinde hesabının askıya alınacağı uyarısıdır. Aynı zamanda yine sistem menüsünden aktivite raporu bölümüne girerek listeden çıkış raporunu seçerek askıya düşecek olan üyelerinizi görebilirsiniz.

Farmasi ürünlerini indirimli alabilmek için formu doldurabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Farmasi hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz
Farmasi Üyelik Formu
Farmasi ürünlerini daha uygun fiyata almak, kampanyalarından faydalanmak veya ekip kurarak yüksek kazanç sağlamak istiyorsan formu doldurman yeterlidir. En kısa zamanda dönüş yapılacak ve üyelik işlemini tamamlamanda yardımcı olacağız.