Bu site girişimci müdür Melike Elif Eyi'ye ait bir girişimci sitesidir.

Farmasi Başlangıç Seti

Farmasi Başlangıç Seti

Farmasi başlangıç seti; Farmasi’ye yeni başlayan kişiler için özel hazırlanmış bir settir. Dört farklı Farmasi başlangıç seti vardır. Bu setlerin fiyatı 69,99 TL’dir. Bu setler sadece yeni üyelere özeldir ve bir tane satın alınabilir.

Öncelikle Farmasi başlangıç setlerinin görsellerini ve içeriklerini inceleyelim.

Farmasi Başlangıç Seti: BB krem, çok amaçlı temizleyici, sarımsaklı şampuan, ruj, masaj jeli, diş macunu, dörtlü tester ve iki adet katalog.

Farmasi Makyaj Başlangıç Seti: BB krem, zen maskara, oje, mat likit ruj, makyaj temizleme mendili, göz kalemi, bir adet parfüm tester, bir adet dörtlü tester ve iki adet katalog.

Farmasi Erkek Başlangıç Seti: Erkeklere özel şampuan, traş sonrası krem, göz kremi, diş macunu, at kestanesi masaj jeli, signor opal parfüm ve iki katalog.

Farmasi Temizlik Başlangıç Seti: Çay ağacı yağı sıvı sabunu, el kremi, çay ağacı yağı katı sabun, temizleme mendili, çok amaçlı temizleyici, sihirli sünger, el temizleme jeli, limon kolonyası ve iki adet katalog.

Farmasi ürünlerini indirimli alabilmek için formu doldurabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Farmasi hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz
Farmasi Üyelik Formu
Farmasi ürünlerini daha uygun fiyata almak, kampanyalarından faydalanmak veya ekip kurarak yüksek kazanç sağlamak istiyorsan formu doldurman yeterlidir. En kısa zamanda dönüş yapılacak ve üyelik işlemini tamamlamanda yardımcı olacağız.