Bu site girişimci müdür Melike Elif Eyi'ye ait bir girişimci sitesidir.

Farmasi Dudak Nemlendiricisi

Farmasi Dudak Nemlendiricisi

Dudak bakımı, güzellik ve sağlık için önemlidir. Bakımlı dudaklar için kullandığımız nemlendiriciler, dudak bakım kremleri ise çoğumuzun vazgeçilmezidir. Dudaklarımıza çok bakım yapan biri olmasak da biliriz ki özellikle kış mevsiminde veya aniden değişen hava şartlarında vücudun diğer yerlerine göre daha hassas olan dudaklarımız çatlıyor ve tahriş olarak kötü bir görünüme sahip oluyor. Daha da kötüsü, dudağımızda oluşan yaralar mikrop kapıyor ve bazen acısı dayanılmaz hale gelebiliyor. Böyle bir durumda dudaklarının ihtiyacı olan şey, besinlerden alacağınız bolca vitamin ve kaliteli bir dudak nemlendiricisidir.

        Farmasi, sizin bu ihtiyacınıza yanıt vererek ürününü kullanıcılarla buluşturdu. Farmasi dudak nemlendiricisi, dudaktaki çizgiler için astar görevini görerek size muazzam bir dudak bakımı deneyimi sunar. Dudaklarınızı nemlendirerek kısa süre içinde sağlığına ve pürüzsüzlüğüne kavuşmasını sağlar. Dudaklarınızdaki mevcut nemi de korur.

        Dilerseniz dudak makyajınızda da kullanabilirsiniz. Mat rujunuzun altına uyguladığınızda dudağınızı kurumaktan korur. Ayrıca rujunuzun gücünü de artırır. Kaygan dokusu sayesinde dudak kalemiyle beraber de kullanabilirsiniz. Bakımlı dudaklarınızın vazgeçilmezi olan dudak nemlendiricisini günlük bakım rutininizin bir parçası yapabilirsiniz.

Kullanıcıların Memnuniyeti:

Aslı Hanım: Hem kendim için hem de ilkokula giden küçük kızım için satın alıyorum. Özellikle soğuk havalarda kızımın dudakları çok çatlar. Zaten dudakları çok kuru ve sürekli yalaması dudaklarını aşırı derecede çatlatıyor. Çantasına atıyorum bu üründen ve ne zaman fırsat bulursa sürmesini istiyorum. Ekmek su gibi nemlendirici harcıyor ama olsun, sonuçta yemeğini yerken ‘’anne dudaklarım acıyor, yiyemiyorum’’ bahanesini daha az duyuyorum.

Emel Hanım: Yine kaliteden taviz vermiyorsunuz. Basit bir dudak nemlendiricisi en fazla ne kadar fark yaratabilir ki diyesi geliyor insanın! Ama inanın ki öyle. Daha çok rujla beraber kullanıyorum. Nemlendirici + dudak kalemi + ruj günlük dudak makyajı rutinimin vazgeçilmez parçaları. Ve evet, rujumu nemlendirici kullandığım zamanki görünüm ve dokusuyla, kullanmadığım zamanki görünüm ve dokusu arasında belirgin farklar var.

Sevgi Hanım: Birçok dudak nemlendiricisi denedim. Farmasi bu konuda en iyisi. Dudaklarıma sürekli bir şey sürme ihtiyacı hissediyorum çünkü kuruluk hissinden nefret ediyorum. Dudaklarımı birbirine sürdüğümde kayganlığı hissetmem gerek. Bilmiyorum, takıntı gibi bir şey sanırım. Farmasi’nin dudak nemlendiricisi dudaklarımın ihtiyacı olan besini sağlıyor ve gerçekten dudaklarım her zamankinden daha canlı ve daha bakımlı gözüküyor. Tavsiye ederim herkese.

Farmasi ürünlerini indirimli alabilmek için formu doldurabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Farmasi hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz
Farmasi Üyelik Formu
Farmasi ürünlerini daha uygun fiyata almak, kampanyalarından faydalanmak veya ekip kurarak yüksek kazanç sağlamak istiyorsan formu doldurman yeterlidir. En kısa zamanda dönüş yapılacak ve üyelik işlemini tamamlamanda yardımcı olacağız.