Bu site girişimci müdür Melike Elif Eyi'ye ait bir girişimci sitesidir.

FARMASİ FONDÖTENLERİ

FARMASİ FONDÖTENLERİ

Bu yazımızda sizlere Farmasi’nin en çok tercih edilen üç büyük fondötenlerini sunacağız. Hepsi birbirinden şık ve hepsini birbirinden ayıran ince farkları olan bu güzellikler, Farmasi’nin diğer her ürünü gibi, dermatolojik olarak test edilmiş olup; gluten ve diğer zarar verici maddeler içermezler. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Öyleyse başlayalım:

BİR FOTOĞRAF FİLTRESİ: VFX PRO FONDÖTEN

      Fotoğraf ve video çekimlerinde; ışığı yansıma ve gölge yapmasını engelleyen, parlama yapmayan, mat bitişli, bir görünüm sağlayan VFX Pro fondöten, markamızın en yüksek kapatıcılığa sahip ürünüdür. Bir fotoğraf çekimine giderken çantanızdan eksik etmemeniz gereken ürünlerden biridir.

       30 ml’lik cam ambalajında, pompalı yapısıyla beş renk tonu mevcuttur. Kalın yapılı bir fondötendir. Sürüldüğü yerde çoğu kapatıcı fondötenler gibi kalıp etkisi yaratmaz, aksine kremsi yapısıyla yayılarak cildi bir bütün olarak örter. Uzun süre kalıcı, akmayan, bulaşmayan, kusursuz bir ten makyajı arayanlar için adeta biçilmiş kaftan!

Gün Boyu Canlılık ve Tazelik: Serum Fondöten

Hava kirliliğinin yarattığı olumsuz etkiden ve güneşin zararlı ışınlarından SPF 15 ile cildinizi koruyarak her an capcanlı ve taze görünmenizi sağlar. Ayrıca içerisinde bulunan çeşitli mineraller sayesinde cildinizi besler. Saten, nemli ve parlak bitişi vardır. Doğal bir görünüm kazandırır. Orta kapatıcılığın biraz daha üstü kapatıcılığa sahiptir fakat damla sayısını artırarak kapatıcılığını da artırabilirsiniz.

      Beş çeşit renk tonu ile cildinize uygun rengi kolayca bulabilirsiniz. Cam damlalığı sayesinde, yeteri ölçüde istediğiniz kapatıcılık seviyesini elde edene kadar yüzünüze damlatıp ister sünger, ister fırça veya isterseniz parmaklarınızla kolaylıkla dağıtabilirsiniz. Cildinizle bütünleşerek canlı ve genç bir görünüm sağlayacaktır.

Başarılı Bir Sonuç: Stay Matte Fondöten:

      İçerisinde zengin miktarda mineral barındıran besleyici ve sebum dengeleyici formülüyle Stay Matte fondöten, kusursuz bir mat görünüm sağlar. Cildinize zarar vermez, aksine diri ve sağlıklı görünüm sunar.

Yapı olarak yoğun bir formda olup kalın yapılıdır. Kapatıcılığının yüksek olmasını buna borçluyuz. Ciltteki kızarıklıkları, lekeleri kusursuz derecede kapatır. Diğer fondötenler gibi Stay Matte’nin 5 farklı tonu mevcuttur. 30 ml’lik siyah şık tüp ambalajında satılır. Cildiniz çok yağlıysa, fondöteniniz gün içinde kusma yapıyorsa, gözenek probleminiz varsa ve yüksek kapatıcılık arıyorsanız, istediğiniz ürün tam anlamıyla Farmasi Stay Matte Fondöten!

Farmasi ürünlerini indirimli alabilmek için formu doldurabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Farmasi hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz
Farmasi Üyelik Formu
Farmasi ürünlerini daha uygun fiyata almak, kampanyalarından faydalanmak veya ekip kurarak yüksek kazanç sağlamak istiyorsan formu doldurman yeterlidir. En kısa zamanda dönüş yapılacak ve üyelik işlemini tamamlamanda yardımcı olacağız.

Whatsapp Üyelik
Sohbeti Başlat