Bu site girişimci müdür Melike Elif Eyi'ye ait bir girişimci sitesidir.

Farmasi ile Para Kazanma

Farmasi ile Para Kazanma

Farmasi’de üye olarak 3 şekilde kazanç sağlayabilirsiniz.

  1. Kişisel alışveriş yaparak
  2. Ürün satışı yaparak
  3. Ekip kurarak

Kişisel Alışveriş Yaparak Kazanç

Aylık ortalama 200 TL olan ev ve kişisel ihtiyacınız olan ürünleri Farmasi üyesi olduktan sonra Farmasi’den ortalama 150 TL ye alacak ve aylık ortalama 50 TL tasarruf yapılmış olur. Ayrıca kazanılan hediyeler ile bu kazanç yükselmektedir.

Ürün Satışı Yaparak Kazanç

Farmasi ürünlerini %30, Dr C Tuna ürünlerini ise %40 kazançla satabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca aylık 250 ve 500 TL’lik satışlarda (bazı aylarda bu rakamlar değişebilmektedir) ek hediyeler kazanarak kazancınızı fazlasıyla artırabilirsiniz.

Ekip Kurarak Para Kazanmak

Farmasi girişimcisi olduğunuz andan itibaren yeni üyeler ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz üyeler ve onların da eklediği üyeler ile ay sonuna kadar yapılan toplam sipariş Farmasi kariyerinizi belirler. Farmasi seviyeleri şu şekildedir:

  • %3 – 500 TL
  • %7 – 1500 TL
  • %11 – 4000 TL
  • %15 – 8000 TL
  • %18 – 12000 TL
  • %21 – 18000 TL

Ekibinizin ulaştığı TL puana göre seviyeniz belli olur ve alt üyelerinizin seviyesine göre onlardan prim almaya hak kazanırsınız. Ortalama %21’in kazancı 1800 TL’dir.

Farmasi’de bu şekilde kazançlar elde edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki üyelik formundan veya Whatsapp butonundan bize ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgiler verilerek ücretsiz üyeliğiniz tamamlanacaktır. Siz de Farmasi üyesi olun ve kazanmaya başlayın.

Farmasi ürünlerini indirimli alabilmek için formu doldurabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Farmasi hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz
Farmasi Üyelik Formu
Farmasi ürünlerini daha uygun fiyata almak, kampanyalarından faydalanmak veya ekip kurarak yüksek kazanç sağlamak istiyorsan formu doldurman yeterlidir. En kısa zamanda dönüş yapılacak ve üyelik işlemini tamamlamanda yardımcı olacağız.