Bu site girişimci müdür Melike Elif Eyi'ye ait bir girişimci sitesidir.

Farmasi L’amour ve Crush Vücut Spreyleri

Farmasi L’amour ve Crush Vücut Spreyleri

     Parfümlerin, deodorantların, roll-onların yanında özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen koku ürünlerinden biri vücut spreyleridir. Kırılan parfüm şişelerine veya çok yer kaplayan deodorant kutularına nazaran vücut spreyleri daha kullanışlıdır. Yaz ayları için hem kolay hem de bizi ter kokusundan alıkoyan kurtarıcı bir çözüm.

     Her an çantamızda taşıyacağımız, pratik ve ferah kokuya sahip vücut spreylerini özellikle sıcak havalarda parfümlerden daha çok tercih ederiz. Çünkü yazın getirdiği sıcak havada, ağır parfümlerin bunaltıcılığının aksine iyi bir vücut spreyi ferahlamayı sağlar. 

     Farmasi vücut spreyleri, çiçeklerin muazzam enerjisini üzerinize taşır. İster banyodan sonra ister evde, okulda, işte her an her yerde kullanacağınız bu vücut spreyleri sayesinde kendinizi çiçekler gibi canlı ve taze hissedeceksiniz. Adları L’amour ve Crush olmak üzere iki çeşidi vardır.

L’amour vücut spreyi: Yasemin ve vanilyanın kadınsı yanıyla, yeşil elmanın ferahlığı bu romantik kokuda buluşuyor!

Üst notalar: Yeşil elma, siyah frenk üzümü.

Kalp notası: Yasemin, şekerleme.

Alt notalar: Misk, vanilya.

Crush vücut spreyi: Tatlı kavun ve erik notalarının kusursuz uyumu ile Crush vazgeçilmez kokunuz olabilir!

Üst Notalar: Kavun, Erik.

Kalp Notası: Frezya.

Alt Notalar: Misk.

      Farmasi’nin diğer tüm ürünleri bu vücut spreyleri de içerisinde alkol, paraben, ağır metaller  veya zararlı kimyasallar içermez. Gönül rahatlığıyla yanınızda taşıyabilirsiniz.

       Vücut spreylerinden bir parfüm kadar kalıcılık beklememelisiniz. Zaten vücut spreylerinin özelliklerinden biri hafif olmalarıdır. Fakat bazı yöntemlerle kalıcılığını artırmak mümkün. Bu yöntemlerden biri de sıkmadan önce vücudunuzu iyice nemlendirirseniz daha çok kalıcı olmasını sağlamış olursunuz.

       Vücut spreylerinin diğer güzel yanı, saçlarınıza sıkabilmenizdir. Özellikle uzun saçlıysanız, saçınızı her savurduğunuzda, içinde adeta çiçek taşıyan koku moleküllerini etrafınıza yaymış olursunuz. Üstelik banyodan sonra nemli saçlarınıza sıkarsanız saçlarınızın daha kolay şekil almasını sağlarsınız. Saç fırçasına sıkıp kullananlar da var. Gayet güzel fikir.

Peki Kullanıcılar Ne Diyor?

Melike Hanım: Vücut spreyleri çok güzel, sürekli hoş koku sağlıyor. Ben çantamdan hiç eksik etmem. Benim için mesela… bir parfüm alternatifi gibi.

Sedef Hanım: Severek kullanıyorum. Parfüm kullanan biri değilim. Sevmem de. Ya deodarant ya vücut spreyi kullanırım. Farmasi’nin bu ürünlerinin kokusunu beğeniyorum.

Farmasi ürünlerini indirimli alabilmek için formu doldurabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Farmasi hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz
Farmasi Üyelik Formu
Farmasi ürünlerini daha uygun fiyata almak, kampanyalarından faydalanmak veya ekip kurarak yüksek kazanç sağlamak istiyorsan formu doldurman yeterlidir. En kısa zamanda dönüş yapılacak ve üyelik işlemini tamamlamanda yardımcı olacağız.