Bu site girişimci müdür Melike Elif Eyi'ye ait bir girişimci sitesidir.

Farmasi Pure Rose Serisi

Farmasi Pure Rose Serisi

          Farmasi gül serisi; yüzde yüz doğal, gerçek güllerden damıtma yöntemi ile elde edilen, içeriğinde herhangi bir kimyasal bulundurmayan, alkol içermeyen, tüm cilt tipleri ve tüm yaş grupları için uygun, dermatolojik olarak test edilmiş ürünlerden oluşur. Serimizde gül suyu, gül yağı, gül sabunu, yüz kremi ve jel temizleyici olmak üzere beş adet ürün mevcuttur. Tüm bu ürünleri dilerseniz tekli dilerseniz seri halinde kullanım sırasına göre kullanabilirsiniz. Öyleyse başlayalım:

1-) Güllü Sabun: Çok amaçlı gül sabunumuz, cildi derinlemesine temizleyerek ışıltı verir. Serinin en son çıkan ürünü olan sabunu, makyaj fırçalarınızı temizlerken de kullanabilirsiniz.

2-) Jel Temizleyici: Bu jel ile yüzünüzü kirlerden, yağlardan, makyaj kalıntılarından derinlemesine arındırırabilirsiniz. Günde iki kez nemli cildinize uygulayıp duruladığınızda, muhteşem kokusu ve ferahlatıcı hissiyle tazelenmiş hissedeceksiniz.

3-) Tonikleme için Gül Suyu: Cildin PH dengesini düzenler, gözenekleri temizleyerek sıkılaştırır, siyah noktalarınızın ve sivilce lekelerinizin azalmasında rol oynar. Ayrıca kızarıklık, egzama ve tahrişleriniz varsa, bu ürünü kullanmanız fayda sağlayacaktır.

4-) Gül Yağı: Serinin en gözde ürünü olan gül yağı çok etkili bir ürün olup zor bir aşamadan geçilerek üretilir. Bir kilo gül yağı için tam dört ton gün yaprağı harcanır. Bu yüzden çok değerlidir. İçeriğinde saf gül yağı ile birlikte kayısı, jojaba, aynısefa, badem ve zeytin yağları içerir. Sivilce lekelerinde, ciltteki renk düzensizliklerinizde, egzama gibi cilt problemlerinizde, yaralarınızda gül yağı inanılmaz derecede etkilidir. Cildinizi iyice temizledikten sonra pompalı aparatıyla yanaklarınıza, çenenize, alnınıza, birer damla damlatın ve parmaklarınızla masaj yaparak uygulayın. Yağlı ciltler için haftada bir veya iki kez kullanılması önerilir.

5-) Güllü Yüz Kremi: Özel formüle sahip içeriği sayesinde cildiniz gün boyu canlı ve nemli kalır. Cildinizi tazeler ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Hafif bir yapısı olduğundan yağlılık hissi bırakmaz fakat gül yağı ile beraber kullanıldığında cildin yağ dengesini koruması için az miktarda kullanılması önerilir. 

Kullanıcılar ne diyor?

Kadriye Hanım: Serinizin jel temizleyicisini ve gül yağını kullanıyorum. Açıkçası gül yağının zengin içeriği sayesinde cildimin her türlü ihtiyacı olan nemi ve minerali alıyorum. Her gün jel temizleyicinizle yıkarım yüzümü. Fakat gül yağını düzenli uygulamıyorum. Cildimin ne zaman neme ihtiyacı olursa kullanıyorum. Düzenli kullanmama rağmen cildimi eskisinden daha taze ve yumuşak hissediyorum.

Deniz Hanım: Bu seriyi hem kullandım hem de çevreme sattım. Şu ana kadar ne olumsuz bir dönüt aldım ne de kendi cildimde olumsuz bir etkisini gördüm. Ben de dahil çevremdeki herkes memnun. Sattığım insanlar bittikçe alıyorlar. En çok gül suyunu satıyorum ama en beğenileni gül yağı. Benim yağlı bir cildim olduğu için gül yağını çok ender kullanıyorum. Bir kutu bile bitiremedim. Daha çok yüz kremini kullanıyorum. Çok memnunum, kullanın kullandırın.

Farmasi ürünlerini indirimli alabilmek için formu doldurabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Farmasi hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz
Farmasi Üyelik Formu
Farmasi ürünlerini daha uygun fiyata almak, kampanyalarından faydalanmak veya ekip kurarak yüksek kazanç sağlamak istiyorsan formu doldurman yeterlidir. En kısa zamanda dönüş yapılacak ve üyelik işlemini tamamlamanda yardımcı olacağız.