Bu site girişimci müdür Melike Elif Eyi'ye ait bir girişimci sitesidir.

Farmasi Üyelik Şartları

Farmasi Üyelik Şartları

Farmasi‘ye üye olmak için iki şart aranmaktadır. İlki kişinin 18 yaşını doldurması, ikincisi ise Türkiye Cumhuriyeti’nde oturma izni olmasıdır. Yani yabancı uyruklu ve Türkiye Cumhuriyeti’nde ikamet eden kişiler de Farmasi’ye üye olabilmektedirler.

Bu iki şartı karşılayan herkes Farmasi’ye üye olabilir. Üyelik ücretsizdir. Satış yapmak, kariyer yapmak veya aylık kota doldurmak gibi zorunluluklar yoktur. Para kazanmak sizin tercihinize kalmıştır. O yüzden sadece ürünleri uygun fiyata almak için bile kayıt Farmasi üyeliğinizi yapabilirsiniz.

Farmasi’ye üye olduğunuzda ürünler katalogdaki fiyattan daha indirimli bir şekilde gelir. Mesela 200 TL’lik alışverişiniz ortalama 150 TL civarına düşer. Farmasi kataloğu iki bölümden oluşur. Dr. C. Tuna bölümünün kazanç oranı Farmasi bölümüne %10 oranla daha kazançlıdır.

Üye olduktan sonra iki ay hiç sipariş vermeyen üyelerin hesapları askıya düşer. Yani hesap tamamen silinmez ama hesap bloke olur. Eklenen tüm üyeler bir üst sponsorunuza bağlanır. Hesabınızı başka bir Farmasi girişimcisi yardımıyla veya kendiniz sistemden askıdan alabilirsiniz. Fakat eskiden eklediğiniz üyeler tekrar altınıza gelmez. 1 TL dahi olsun sipariş verirseniz hesabın askıya düşme süresi 6 ay uzar.

Siz de Farmasi’ye üye olmayı düşünüyorsanız aşağıdaki üyelik formundan veya Whatsapp butonundan bize ulaşabilir ve kayıt işleminizi yaptırabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini indirimli alabilmek için formu doldurabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Farmasi hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz
Farmasi Üyelik Formu
Farmasi ürünlerini daha uygun fiyata almak, kampanyalarından faydalanmak veya ekip kurarak yüksek kazanç sağlamak istiyorsan formu doldurman yeterlidir. En kısa zamanda dönüş yapılacak ve üyelik işlemini tamamlamanda yardımcı olacağız.