Bu site girişimci müdür Melike Elif Eyi'ye ait bir girişimci sitesidir.

Farmasi Üyelik ve Farmasi Üyelik İşlemi

Farmasi üyelik sizlere Farmasi’nin tüm kampanyalarından faydalanmanızı sağlayacaktır. Farmasi üyesi olduğunuz kazanacağınız ayrıcalıkları şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Ürünleri geliş fiyatından alırsınız
  • Satmak isterseniz %30 – %40 kârla satabilirsiniz
  • Üyelere özel aylık özel kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
  • Arkadaşlarınız kendi alt üyeniz olarak ekleyebilirisniz.
  • Eklediğiniz üyelerin aylık yaptığı alışverişe göre ek prim kazanırsınız.
  • Kariyer çalışması yaparak yüksek kazançlar sağlayabilirsiniz.

Farmasi’ye üye olmak için sadece üyelik formunu doldurmanız yeterlidir. En kısa zamanda arkadaşlarımız size ulaşacak, varsa sorularınız cevaplayacak ve üyelik işleminizi tamamlayacaklardır.

Farmasi’ye üye olmak için iki şart vardır. Birincisi 18 yaşından büyük olması, ikincisi ikametinin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde olmasıdır. Bu şartları karşılayan herkes Farmasi üyelik formunu doldurabilir ve Farmasi üyesi olabilir.

Farmasi üyesi olduktan hemen sonra anında indirimlerden yararlanabilir ve hemen yeni üyeler ekleyebilirsiniz. Farmasi’ye üyelik tamamen ücretsizdir. Üyelik sonrası ilk olarak yeni girişimcilere özel Farmasi başlangıç setlerinden birini satın alabilirsiniz. Bu mükemmel kampanya sadece yeni üyelerin ilk siparişine özeldir. O yüzden bu paketten faydalanmayı unutmamanızı öneririz.

Farmasi ürünlerini indirimli alabilmek için formu doldurabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Farmasi hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz
Farmasi Üyelik Formu
Farmasi ürünlerini daha uygun fiyata almak, kampanyalarından faydalanmak veya ekip kurarak yüksek kazanç sağlamak istiyorsan formu doldurman yeterlidir. En kısa zamanda dönüş yapılacak ve üyelik işlemini tamamlamanda yardımcı olacağız.