Bu site girişimci müdür Melike Elif Eyi'ye ait bir girişimci sitesidir.

İKİ KAT ETKİLİ AT KESTANELİ MASAJ JELİ

İKİ KAT ETKİLİ AT KESTANELİ MASAJ JELİ

DOĞADAN GELEN FERAHLIK

Sırtınızda, boynunuzda, dizinizde geçmek bilmeyen ağrılara, romatizmaya, migren ağrılarına, kas tutulmalarına ve yoğun bir günün ardından gelen yorgunluğa sahipseniz; bu masaj jelinin sizin derdinize deva olan Farmasi ürünlerinden biri olduğunu söyleyebilirim. At kestanesi ve sarı kantaron özü sayesinde vücudunuza yayılan rahatlama, ağrılarınızın şiddetini azaltır. Arnika ve biberiye yağları ile cildinizin ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak cildinizin beslenmesine olanak sağlar ve kurumasının önüne geçer.

Ayrıca çoğu insanın yakalandığı grip mağdurlarından biriyseniz, özellikle kış aylarında, at kestaneli masaj jelini göğsünüze masaj yaparak uyguladığınızda öksürüğünüzün azaldığı kullanıcılar tarafından söylenmektedir.

Farmasi’nin çok satanlarından biri olan at kestaneli masaj jeli, at kestanesi, sarı kantaron, mentol, nane ve esansiyel yağlar içermekte olup triklosan, paraben, parafin kesinlikle içermez. Doğal ağrı kesicidir. Güvenle kullanabilirsiniz.

Kullanıcıların genel olarak yorumları ağrıları hafiflettiği ve rahatlık sağladığı yönünde. Kullanıcıların bizzat kendi cümleleri ile at kestaneli masaj jelini tanıyalım:

Sefa Bey: Kas romatizmasına sahibim ve biraz fazla hareket ettiğim günlerde saatlerce kas ağrılarımla cebelleşiyorum. Öyle bir ağrı ki, geceleri uyutmuyor. Farmasi üyesi olan komşumuz önermişti bana masaj jelini. Denemekten zarar gelmez diyerek aldım. İyi ki de almışım. Kaslarım ağrıdıkça masaj yaparak sürüyorum. Ağrılarım tamamen geçmese de hafifliyor. Hatta bazen, ağrılarımın şiddetine bağlı olarak birkaç gün hiç ağrı hissetmiyorum. Eskisinden daha kaliteli yaşam sürdüğümü söyleyebilirim kesinlikle.

Sibel Hanım: Boynumda düzleşme olduğunu öğrendiğim günden beri rahatlatıcı etkiye sahip olduğu söylenilen sürmediğim krem, jel tarzı ürünler kalmadı. En son iki kat etkili masaj jelini kullandığımda gerçekten etkili bir sonuç aldım. Boyun ağrımı geçirmiş değil ama hafifletti. Hem de ciddi anlamda! Sürülünce ilk etkisi böyle soğukmuş gibi geliyor ama birkaç dakika sonra gelen sıcaklık hissi beni pamuk gibi yapıyor.

Farmasi ürünlerini indirimli alabilmek için formu doldurabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Farmasi hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz
Farmasi Üyelik Formu
Farmasi ürünlerini daha uygun fiyata almak, kampanyalarından faydalanmak veya ekip kurarak yüksek kazanç sağlamak istiyorsan formu doldurman yeterlidir. En kısa zamanda dönüş yapılacak ve üyelik işlemini tamamlamanda yardımcı olacağız.