Bu site girişimci müdür Melike Elif Eyi'ye ait bir girişimci sitesidir.

Zamanı Tersine Çeviren Formül: Age Reversist

Zamanı Tersine Çeviren Formül: Age Reversist

         Zaman akıp gidiyor ve biz yaşlanıyoruz. Cildimiz yerçekimine karşı koyamıyor. Yaşlılık lekeleri, kaz ayakları, gözaltı torbaları, alın çizgileri gün geçtikçe daha çok göze batıyor baktığımız aynada. Peki biz neden yaşlanıyoruz? Zaman vücudumuzda neleri nasıl değiştiriyor da biz tazeliğimizi yitiriyoruz?

          Gün geçtikçe vücudumuzda kolajen ve elastin sentezi azalır. Bunun sonucu olarak da deride gevşeme ve kırışma olur. Kolajen; vücudun %30’unu kaplayan bir protein olup deri, kemikler, tendonlar, eklem bağ dokuları, diş ve birçok diğer bağ dokusu gibi yapıları desteklediğinden dolayı doku yenilenmesinde rol oynayan önemli biyolojik maddelerden biri olarak görülür. Elastin ise cildin sıkı ve esnek olmasını sağlayan yapısal bir proteindir.  İşte Age Reversist serisinin bu maceradaki rolü burada devreye giriyor. Serinin ürünleri kolajen ve elastin sentezini uyararak cildin yaşlanmasını önlüyor. Ayrıca gerekli nemi size sunarak daha dinç ve taze cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor.

         Jel temizleyici, serum, nemlendirici krem, ve göz kreminden oluşan, her biri şık ambalaja sahip bu ürünlerin içeriğinde yer alan plankton ekstresi, kırmızı alg özü, laminaria ekstresi ile cildin nem dengesine katkıda bulunurken cilt bariyerini güçlendirmeye ve ciltteki kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur. Ayrıca belirtmek isteriz ki: tüm bu ürünler dünyaca kabul görmüş bağımsız ve akredite laboratuvar tarafından test edilip onaylanmıştır.

Serinin Ürünleri Hakkında;

 Aşağıda vereceğimiz ilk dört ürünü günlük kullanım için hepsini birlikte kullanmanızı öneriyoruz. Ürünlerin içinde gluten bulunmaz. Bütün cilt tipleri için uygundur. 20 yaşın altındaki bireylerin kullanmasını önermiyoruz.

1-) Jel temizleyici: Normal bir jel temizleyici ile karıştırılmaması gerekir. Cildinizi temizlemekle kalmaz, ardında gerilmemiş, hafif nemli, yumuşacık bir cilt bırakır. Cildi tamamen temizler ve gözenekler tamamen arınır. Kolayca durulanarak cildinizi bir sonraki adıma hazırlar.

2-) Güçlendirici serum: Kolajen sentezini artırmaya yardımcı olarak düzenli kullanım sonucu sizi yedi yıl genç gösterebilecek bir üründür. Derin çizgileri ve kırışıklıkları onarır. Ürünü kullanan bireylerin kalojen sentezinde %25 artış görülmüştür.

3-) Nemlendirici krem: Cildinizde su moleküllerini tutarak cildinize yoğun bir nem kazandırır. Bu sayede yüzünüz dolgunluk ve canlılık kazanır. Ayrıca cilt bariyerini güçlendirerek cildin dış etkenlere karşı dayanıklı olmasında rol oynar.

4-) Göz çevresi kremi: Gözaltı torbalarının ve göz çevresindeki kırışıklıkların görünümünü hafifleten bir üründür.

 Yukarıda saydığımız dört ürün size mıknatıslı özel kutusuyla gelir. Ek olarak içerisinde 10 adet şasede Age Reversist yoğun etkili krem bulunur. Setin içindeki diğer ürünler günlük kullanım için uygunken, şaselerdeki anında kırışıklık giderici yoğun etkili kremleri istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini indirimli alabilmek için formu doldurabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Farmasi hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz
Farmasi Üyelik Formu
Farmasi ürünlerini daha uygun fiyata almak, kampanyalarından faydalanmak veya ekip kurarak yüksek kazanç sağlamak istiyorsan formu doldurman yeterlidir. En kısa zamanda dönüş yapılacak ve üyelik işlemini tamamlamanda yardımcı olacağız.